Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
niuniuni napisał:
Zatem jesli mam w umowie nr konta na ktorym bedzie lezal depozyt, mimo iz nie jest to zalozone przeze mnie konto wszystko powinno byc ok? Jako dodatkowe potwierdzenie bede miec potwierdzenie przelewu dokonanego na to konto. Moze to nie standardowa droga ale skoro wszystko bedzie na papierze to wydaje mi sie to byc w miare bezpiecznym rozwiazanem. wszystko jest w nalezytym porzadku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
Lindemans napisał:
Ze swoimi peniedzmi mozesz zawsze zrobic co chceszInna sprawa, t czy w razie czego bedziesz mogl je odzyyskac
Wlasciciel moze zrobic co chce z pieniedzmi na jego prywatnym koncie.Moze je np. na cos wydac i w przypadku kiedy bedziesz chcial odzyskac depozyt, on moze powiedziec "nie mam"
Oczywiscie sa jeszcze sady, tylko radze sie zapoznac z tym, jak dlugo trwaja sprawy z powodztwa cywilnego i jakie sa szanse na odzyskanie pieniedzy Ale zawsze pozostanie Ci na pamiatke Twoja "podkladka"
Dokladnie,moze zrobic z tymi pieniedzmi co zechce.Ale po co od razu zakladac,ze oszuka,wykreci jakis numer.Wiecej zaufania do ludzi.Przyjezdzajac do Norge wynajalem mieszkanie od ciapkow ze sri lanki.Standardowa umowa najmu.Depozyt miesieczny(tj 8tys nok) do reki..Przez caly okres 15 miesiecy jak tam mieszkalem otrzymywali pieniadze do reki.Po znalezieniu przeze mnie kolejnego,juz wiekszego mieszkanka,obowiazywal mnie miesiac wypowiedzenia zgodnie z umowa.po tym okresie zwrocili mi caly depozyt...mozna?mozna...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
sebaseba napisał:
Lindemans napisał:
Ze swoimi peniedzmi mozesz zawsze zrobic co chceszInna sprawa, t czy w razie czego bedziesz mogl je odzyyskac
Wlasciciel moze zrobic co chce z pieniedzmi na jego prywatnym koncie.Moze je np. na cos wydac i w przypadku kiedy bedziesz chcial odzyskac depozyt, on moze powiedziec "nie mam"
Oczywiscie sa jeszcze sady, tylko radze sie zapoznac z tym, jak dlugo trwaja sprawy z powodztwa cywilnego i jakie sa szanse na odzyskanie pieniedzy Ale zawsze pozostanie Ci na pamiatke Twoja "podkladka"
Dokladnie,moze zrobic z tymi pieniedzmi co zechce.Ale po co od razu zakladac,ze oszuka,wykreci jakis numer.Wiecej zaufania do ludzi.Przyjezdzajac do Norge wynajalem mieszkanie od ciapkow ze sri lanki.Standardowa umowa najmu.Depozyt miesieczny(tj 8tys nok) do reki..Przez caly okres 15 miesiecy jak tam mieszkalem otrzymywali pieniadze do reki.Po znalezieniu przeze mnie kolejnego,juz wiekszego mieszkanka,obowiazywal mnie miesiac wypowiedzenia zgodnie z umowa.po tym okresie zwrocili mi caly depozyt...mozna?mozna...


Rownie dobrze mozna zapytac dlaczego wlasciciel lokalu nie chce wynajac zgodnie z obowiazujacym prawem ?Tu nie chodzi o to "jak Tobie sie trafilo", tylko jak to jest zgodnie z prawem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Wiking
I jak sie skonczyla historia?
Z ciekawosci wpisalem adres w google i owy pan ciagle wynajmuje ten pokoj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
factumest
(factumest)
Wiking
Słusznie powiedział pewien filozof Rzymski o takich ludziach jak Tomasz . M

Gallus in suo sterquilinio plurium potest czyli "Kogut na swojej kupie nawozu wszechwładny"

Zabierzcie mu tą kupę to przestanie być wszechwładny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok